Zástava vozidel

Nastane-li neočekávaná situace a vy potřebujete co nejrychleji sehnat hotovost, nemusíte sahat po nevýhodných a pochybných půjčkách. Zástava vozidel představuje možnost, jak získat finance rychle a v hotovosti na ruku, přitom vám ale nevznikají žádné další závazky a ručíte vozidlem, které je již vaším majetkem a po splacení vypůjčené částky je vám navráceno zpět.

Jak zástava vozidel probíhá?

Pokud je zástava vozidel možnost, nad kterou zrovna uvažujete, ale nejste ještě pevně rozhodnuti nebo máte spoustu otázek, nebojte se pověřenou firmu kontaktovat. Při osobní návštěvě společně určíte cenu vozu, za kterou bude dán do zástavy. Tato cena se určuje podle roku výroby, vybavení, najetých kilometrů a samozřejmě vzhledu, stavu vozidla a typu vozidla. Vyřízení celého procesu trvá asi 30 minut a peníze dostanete v hotovosti. Po sepsání zástavní smlouvy, která se obvykle podepisuje na 1 měsíc, dostanete peníze. Svůj vůz můžete ze zástavy vyplatit i dříve.

Jaké výhody má zástava vozidel oproti prodeji?

  • Více peněz: Pro prodej se můžete rozhodnout prakticky kdykoliv, nejlépe v situaci, kdy nebudete akutně potřebovat peníze. Na prodej totiž nebudete spěchat a neprodáte svůj vůz značně pod cenou.
  • O vůz nepřijdete: Pokud se bez vozu dlouhou dobu neobejdete, byla by chyba jej prodávat. Ze zástavy jej můžete vykoupit kdykoliv, i před skončením platnosti zástavní smlouvy.
  • Možnost prodloužení: Naopak, jste-li v situaci, že nejste schopni splatit celou částku do určeného data, stačí zaplatit daný poplatek a tím prodloužit platnost zástavní smlouvy.
  • Další informace

    Jednou z často kladených otázek je, na co vypůjčené peníze můžete použít. Zástava vozidelje považována za čistě neúčelový produkt, což znamená, že nezáleží na tom, k čemu konkrétně finance využijete. Není zapotřebí, abyste komukoliv účel tohoto finančního produktu nijak dokládali, jako tomu bývá například u některých bankovních společností.